לוגו לתת פה
‹ תפריט

אמנה למשפחות מפונים במלונות

אמנה משפחתית לשימוש המפונים בזמן השהייה במלונות

אנחנו מאמינים שמוגנות מבוססת על קשר. זה נכון בשגרה, ועוד יותר בשעת חירום ויציאה מהשגרה. המציאות המאתגרת של מלחמת 'חרבות ברזל' הביאה לכך שרבים עברו לגור במלונות. השהייה הממושכת מלווה בהרבה חוסר סדר ותחושת בלבול. היציאה מהבית הסירה את התיחומים המוכרים לנו בין הפרטי לציבורי, ואנו רוצים לחזור לעוגנים הבסיסיים שלנו במטרה לעבור את התקופה הזאת בשלום ובביטחון.

פעמים רבות אנשים יודעים לומר ממה הם רוצים לשמור על הילדים – אך לא מוצאים את הזמן והפניות, את רגע השקט לעצור ולדבר על זה. כמענה, יצרנו את הדף 'שומרים על הטוב', במטרה לעזור למשפחות לעצב את הכללים המשפחתיים שמתאימים להם בזמן השהות במלונות. לא לכל משפחה מתאימים אותם כללים, ולכן כל משפחה בוחרת בעצמה – איפה ניתן להסתובב ועם מי, מה היחס לאנשים שאנו לא מכירים, מתי יש זמן פרטי ומתי זמן משפחתי, וכן איך נבחר להשתמש במסכים בתקופה הזאת.

אנחנו מאמינים שנכון לעסוק בגבולות דרך שפה ערכית ומחוברת, ולכן נרצה לתווך את הכללים, להסביר אותם, ולמלא את הדף ביחד עם הילדים בשיחה משותפת. אנחנו ממליצים לקבוע זמן שקט עם הילדים – 10-15 דק', ולמלא ביחד את הדף. אפשר למלא עם כל הילדים ביחד או עם כל ילד לחוד.

מצורף הדף, יחד עם קישור להורדה. בהצלחה!

סדרת סרטוני הדרכה במקרה פגיעה מינית בשיתוף נועה מימן...
בכל מקרה של פגיעה שמתגלה, וגם במקרה של חשד,...
מודל ארבעה שלבים למענה על שאלות של ילדים בנושאי...
רשימת סימנים שיכולים להעיד על פגיעה אפשרית - ומה...
כיצד נרצה להגיב במקרה שהילד שלנו נחשף לתכנים מיניים...
מאפיינים נורמליים ולא נורמליים, התאמת גיל וסימני אזהרה
Scroll to Top

רוצים לדבר?

מעדיפים שנחזור אליכם?

נשמח לייעץ ולענות על כל שאלה